Dress You Up to to synonim wygody połączonej z najnowszymi trendami.

Stworzona przez zwykłe kobiety, dla zwykłych kobiet, które jednocześnie chcą czuć się pewnie i wyjątkowo, nie rezygnując przy tym z pełnego komfortu. Dress You Up wygodę traktuje priorytetowo. Chcemy by było ładnie, miło, przytulnie. Uniwersalna dresówka, kolorowe wstawki ze 100% bawełny, milutki materiał minky – to składniki idealne do noszenia, przytulania i ozdabiania otaczającej nas przestrzeni. Jako kobiety, oraz pracujące matki poszukujemy ubrań, które jednocześnie sprawdzą się podczas opieki nad dzieckiem, spaceru , na zakupach, w pracy i na spotkaniu z koleżanką. Ladies line spełnia te oczekiwania, a krótkie serie naszej odzieży gwarantują indywidualny styl. Nasze uszyte, z głównie szarej dresówki ubrania, wykańczamy wstawkami z kolorowej bawełny, co daje idealne połączenie prostej elegancji, z nutką energetycznej świeżości.

W naszych ubraniach nie pozostaniesz niezauważona.

Linię ubrań dla kobiet, uzupełnia linia domowa, a  z myślą o najmłodszych – stworzona została linia dla dzieci.

Kids line –  jest ofertą skierowaną do najmłodszych. Mamy znajdą tutaj kolorowe, ciepłe i miłe pledy oraz poduszki, a także niezawodną i innowacyjną słońduchę „Lucek” – to bardzo ładna, kolorowa i zmodyfikowana rozmiarowo (powiększona w stosunku do tradycyjnych rozwiązań na rynku) podusia, która idealnie posłuży do karmienia noworodka, a także jako podparcie pod plecki dziecka, a rodzicom zapewni komfortowy wypoczynek na kanapie, lub świetnie sprawdzi się, jako oparcie do laptopa.

W ofercie posiadamy również, bardzo wygodne i trwałe ubranka dla dzieci – miękka, nie krępująca ruchów dziecka dresówka, którą ożywiamy dodatkiem minky i/lub bawełną w wesołe, dziecięce wzorki. Dzieci w naszych ubrankach czują się świetnie i wyglądają unikatowo. W naszej kolekcji dostępne są ubrania identyczne dla mamy i dziecka, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową i pożądaną.

Nasza oferta powstaje w bardzo krótkich seriach, zatem masz gwarancję, że będziesz oryginalna. Nasze produkty podążają za światowymi trendami. Dbamy o jakość i nie poddajemy się masowej produkcji. Chcemy byście czuli się wyjątkowo, stylowo i wygodnie. By nasze produkty wywoływały uśmiech i same dobre wspomnienia: rodzinnego pikniku, pierwszego uśmiechu malucha, niezapomnianej randki…